GRA SYLABY TREFL 00484

TREFL

SYMBOL: 09667

EAN: 5900511004847

Marka: TREFL

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Nowoczesna, wielowariantowa gra edukacyjna, której zasady uwzględniają zmieniające się wraz z wiekiem umiejętności dzieci. 6 wariantów rozgrywki - dla rodziny, grupy dzieci i zabawy solo, rozwijających naukę czytania w różnym wieku. Wesoła, emocjonująca gra dla początkujących i zaawansowanych graczy. W prezencie płyta CD!

 

Sylaby to gra ceniona przez rodziców i dzieci - jej ogromnym walorem jest możliwość dobrania zabawy do liczby i umiejętności graczy oraz wymyślania własnych wariantów rozgrywek. Towarzyszy dzieciom w kolejnych etapach nauki liter oraz czytania. Zestaw zawiera 100 kart z sylabami i obrazkami wspomagającymi naukę, które gracze wykorzystują w różnych wariantach gry: pamięciowym, na refleks i spostrzegawczość, strategicznym, z fabułą. Dzięki temu dzieci uczą się sprawnie składać sylaby w słowa i kojarzyć nazwy z ich odpowiednikiem. W każdym wariancie gracze układają z sylab wyrazy. Zróżnicowane zasady rozgrywek sprawiają, że gra towarzyszy dzieciom przez długi czas i rozwija rózne umiejętności.

 

Warianty gry: Mamo, Dobieranka, Pasjans, Syla-Stop, Syla-Zamek, Syla-Rynek.

 

Gra przyjazna dziecku!

 

Oprócz walorów edukacyjnych, o wartości gry Sylaby decydują także piękna grafika, elegancki płótnowany  papier i ekologiczne farby.

 

Zawartość pudełka:

 

  • 100 kart w 2 taliach - z sylabami i podpowiedziami obrazkowymi
  • Dwustronna plansza
  • Żetony
  • instrukcja
  • płyta CD
Porównaj produkty (0)

Nie masz produktów do porównania.