O firmie

Stawiamy sobie wysokie wymagania.  Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy, dlatego też z myślą o potrzebach naszych Klientów, proponujemy innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi proces składania zamówień przez internet. Jesteśmy w trakcie wdrażania specjalnej platformy internetowej B2B, gdzie będziecie Państwo mogli dokonywać zakupów w naszej hurtowi bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy Państwa do naszej przestronnej hurtowni, gdzie szybko, wygodnie i z pomocą wyszkolonego i chętnego do pomocy personelu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Wszystko to w sympatycznej atmosferze oraz w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy

 

Firma Grafit to hurtownia papierniczo – biurowa działająca na rynku od kilku lat. Jest prowadzona przez założyciela przedsiębiorstwa – Piotra Brożka. Działamy na terenie Śląska, z siedzibą w Katowicach. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną obsługę naszych Klientów i rzetelne doradztwo. Z powodzeniem współpracujemy z przedstawicielami renomowanych firm na terenie całego kraju, co pozwala nam zaoferować Państwu szeroki asortyment najlepszej jakości towarów w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej artykułów biurowych oraz szkolnych, artykułów gospodarstwa domowego oraz zabawkach.